Viktor Kryvenko: "Закарпаття. Поспілкувалися з підприємцями та інтелігенцією..."

Viktor Kryvenko в facebook:

Закарпаття. Поспілкувалися з підприємцями та інтелігенцією. Рухівцями колишніми та діючими. І з майбутніми. Об этом сообщает iuic.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова крайової організації, член політради та в.о. заступника голови партії Андрій Яловий влаштував у спілці письменників чудову презентацію виданих ним унікальних книг. Запрошенні та і я були у захваті від зробленої справи. Приємно було бачити ту повагу в очах науковців, керівників бібліотек, письменників, інших гостей. Сам не знав про все, що мій побратим гарного ... наробив на цій ниві. Зі свого боку розповів присутнім про плани розвитку Руху. У залі виявилося багато колишніх рухівців. Дехто зголосився допомагати.

З Павло Чучка , який був дуже активним та ефективним у Русі, обговорили актуальні проблеми та шляхи розвитку організації. Великий патріот! Подарували йому ось цю булаву - його розмір Людина, яка створила такий унікальний заклад - може, вміє та має багато чого ще зробити!

PS. У центрі Європи побував під Раховом PS2. Мукачеве має дуже гарний центр PS3. Побачив основу для майбутньої потужної організації. Думав ситуація є гіршою. PS4. В Деці у нотаря має побувати кожен гість Закарпаття - унікальна корчма. Туди, навіть, екскурсії водять! PS5. Під час відвідин металообробного підприємства нашого рухівця де працює 200 осіб познайомився з робітником на останньому фото, який виявився з Камянського. Жив на одній вулиці зі мною, ходив, як і я, до клубу Іскра, ремонтом якого зара опікуюся.

А тепер до ЛьвоваViktor Kryvenko
Viktor Kryvenko
Viktor Kryvenko
Viktor Kryvenko
Viktor Kryvenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя