У Великій Британії посеред міста знайшли могилу принца з десятками артефактів


У Великій Британії знайшли поховання брата англосаксонського короля Себерта.

Поховальну камеру датують 580-605 роками н. е., повідомляє gazeta.ua з посиланням на Daily Mail. Об этом сообщает 4per.in.ua со ссылкой на СМИ.

Її виявили на узбіччі дороги між пабом і супермаркетом. Дослідники назвали її британським еквівалентом гробниці фараона Тутанхамона. Вона добре збереглась.

Всередині камери знайшли 40 артефактів. Дослідники вважають, що вони належали принцу Ессекса. У цей час в Англії з’являються англосаксонські королівства з окремими королівськими родинами в різних частинах країни.

Від тіла принца залишились частини зубної емалі. Фрагменти показують, що він був старше за 6 років. 2 хрестика із золотої фольги, які, швидше за все, були покладені на очі, золота пряжка для ременя і пряжка для взуття говорять про те, що він був чоловіком або підлітком зростом близько 175 см.

У похованні знайшли залишки струнного музичного інструменту — ліри і розписну дерев’яну коробку 1400-річної давнини з прикрасами. На них зображені сходи і риб’ячі луски. У гробниці лежали меч, щит, золота пряжка і прапор східного Середземномор’я з місця християнського паломництва. Це могли бути подарунки з-за кордону.

Місце поховання археологи знайшли 2003-го, коли робітники розширювали дорогу. Експерти витратили 15 років на розкопки камери і вивчення артефактів.

Раніше у Великій Британії знайшли скелети 26 осіб часів залізного віку і Римської імперії. Тіла знайшли на території давнього поселення. Дослідники припускають, що їх могли принести в жертву.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_velykiy_brytanii_posered_mista_znayshly_mogylu_pryntsa_z_desyatkamy_artefaktiv_315787.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя