Агрофірма «Подоляка» відновила роботу єдиного дитячого садка в Байраці Диканського району за понад 30 тис. грн


У 2002 році в селі запрацювало господарство Олександра Подоляки. Цього ж року агрофірма відремонтувала стару будівлю садочка і запустило його роботу. У 2009 році приєднало садок до сусідньої школи і повністю обладнало нове приміщення. Об этом сообщает biblepravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Садок «Подоляночка» в Байраці не працював з 2000 року. Дітей водили в заклади найближчих сіл. Агрофірма відновила стару будівлю садочку і профінансувала ставку його завідувача. Зарплатню вихователя і його помічника — взяла на себе сільрада. До садочка взяли одну групу учнів. Для них закупили новий посуд, іграшки, встановили сантехніку і підвели водопровід.

— До початку співпраці з агрофірмою, мені здавалося — що дошкілля в селі завершилося. Питання садку в селі не вирішувалося, адже не було коштів. Поверненню закладу зрадів і педколектив, і батьки й діти. Однак приміщення — стареньке, і не найкраще підходило для виховання дітей. Тому господарство ще раз обладнало для нас садочок, але вже в іншій будівлі, — розповіла завідувачка закладу Наталя Брунько.

Через нетиповість будівлі — у 2009 році райвідділ освіти дозволив з’єднати садок зі школою — там були вільні класи. Агрофірма «Подоляка» спрямувала на роботи 30 тис.₴ На першому поверсі школи перепланували кілька великих класних кімнат в приміщення для дошкільнят. Аби вони не заважали школярам — з одного з вікон зробили двері для власного виходу на двір. Тут ще раз провели сантехніку, оновили посуд з іграшками, перенесли гойдалки та пофарбували їх. Допомогли також із заміною вікон.

— Дітей тоді вже вистачало на дві групи. Робити ремонт господарству допомагали і батьки, і голова сільради, — додала завідувачка садочка. — Ми співпрацюємо з підприємством Олександра Подоляки вже 17 років. Весь цей час вони допомагають з харчуванням.

Агрофірма постачає вихованцям молочні продукти цілий рік. А влітку при подорожчанні харчування на 10% відсотків — надає м’ясо, крупи, олію і цукор. На зекономлені кошти садок

закуповує соки.

Керівництво закладу звертається до господарства за необхідністю проведення ремонтних робіт і розчищення снігу на території садочку та школи. Наталя Брунько зауважує, що представники фірми приєднуються до всіх святкувань дитячого колективу:

— Вихованцям завжди приносять подарунки — вони тішаться від такої уваги. В агрофірмі кажуть, що зобов’язані підтримувати людей і своїх працівників. Адже батьки спокійно працюватимуть, якщо їхні діти в надійних руках, завжди нагодовані, і їх розвитком займаються професіонали.

Байрак межує з селом Валок Полтавського району, де садок досі зачинений — дітей звідти приводять до «Подоляночки». Привозять також вихованців з Лозівки.
За 17 років агрофірма відновила шість дитсадків Диканського району.

Прес-служба агрофірми «Подоляка»


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/ahrofirma-podoliaka-vidnovyla-robotu-iedynoho-dytiachoho-sadka-v-bayratsi-dykans-koho-rayonu-za-ponad-30-tys-hrn/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя