Власник NewsOne звинуватив Луценка у брехні і заявив про "непрофесіоналізм і профнепридатність" глави ГПУ

Власник NewsOne звинуватив Луценка у брехні і заявив про "непрофесіоналізм і профнепридатність" глави ГПУ Фото: unian.ua

"Заява генерального прокурора України Юрія Луценка про зв’язок телеканалу NewsOne з російським "Промсвязьбанком" є цинічною брехнею і свідчить про його непрофесіоналізм і професійну непридатність", — йдеться в заяві, опублікованій на сайті NewsOne, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает news-dn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тарас Козак стверджує, що кінцевим бенефіціаром і власником телеканалу NewsOne не є жодна кіпрська компанія, "як це було подано генеральним прокурором".

"Я, Тарас Романович Козак, є єдиним власником телеканалу NewsOne і володію 100% телеканалу безпосередньо", — запевнив він.

За словами власника NewsOne, інші твердження генерального прокурора, зокрема, щодо участі телеканалу в терористичній діяльності, є абсолютно безпідставними. Тарас Козак розглядає їх як штучне створення підстав для застосування санкцій проти NewsOne і закриття телеканалу з політичних мотивів.

Власник телеканалу також заявив, що розглядає звинувачення Юрія Луценка як "дешевий піар і спроби втриматися на посаді, а також відвернути увагу від своєї провальної і недолугої роботи протягом декількох останніх років".

Тарас Козак опублікував витяг з державного реєстру, в якому "підтверджується моя одноосібна участь в ролі власника телеканалу".

Нагадаємо, що генеральна прокуратура заявляє про причетність бенефіціарів власників телеканалу NewsOne до фінансування оборонного комплексу Росії.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/vlasnyk_newsone_zvynuvatyv_lutsenka_u_brehni_i_zayavyv_pro_neprofesionalizm_i_profneprydatnist_glavy_gpu_296270.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя