У Луцьку з’ясують, хто підключається до зливової каналізації міста


Працівники департаменту муніципальної варти перевірять власників домашніх господарств, які мають вигрібні ями, на ймовірність їх самовільного підключення до міської мережі зливової каналізації.

Про це стало відомо 9 липня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Як розповіла директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, з моменту появи неприємного запаху в місті інспектори посилили роботу щодо виявлення джерел поширення смороду.

Також працівники планують перевірити інформацію щодо встановлення власниками приватних домоволодінь, які мають вигрібні ями, фекальних насосів, котрими останні самовільно перекачують каналізаційні стоки у міські мережі зливової каналізації чи на вільні земельні ділянки в різних районах приватної забудови міста.

Читайте ще: Удушшя та хвороби. Розповіли, чим дихають лучани та чим це небезпечно

Своєю чергою, 10 липня муніципали разом працівниками ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» перевірять факт самовільної врізки труби з нечистотами в колодязі зливової каналізації у районі Вишкова. У випадку підтвердження цього факту винних осіб притягнуть до адміністративної відповідальності.

«Із метою недопущення екологічного колапсу та поширення смороду в місті департамент посилить роботу в цій сфері шляхом проведення постійних денних і нічних рейдів, чергувань, патрулювань», – сказала Юлія Сиротинська.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-ziasuiut-khto-pidkliuchayetsia-do-zlyvovoyi-kanalizatsiyi-mista-/” Об этом сообщает il06242.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя